fotografiegrafikawebdesignfotograf referencekontakt

© Copyright & web designed by Šárka Janečková 2012

 

BACK2ART

Umělecká tvorba je odrazem doby svého vziku a odrazem tvůrce, jím může být každý z Vás.

Umění nejlépe porozumíte ve chvíli, kdy sami začnete tvořit, probudíte vlastní kreativitu a otevřete tak cestu sebepoznání.

Tvůrčí mysl však podpoří i tvůrčí a inspirativní prostředí, proto je obec Vysoká tou správnou volbou. Obklopí Vás krásná krajina CHKO Kokořínsko, skýtající nejen nádherné přírodní scenérie, historii (hrady KOKOŘÍN a HOUSKA), ale také nádech tajemství a mystiky obestírající tento region.

Prostory kde veškeré aktivity probíhají jsou součástí uzavřeného areálu 200.let starého statku, který si z větší části zachoval svoji dřívější podobu, ale změnil účel jemuž dříve sloužil.

V součastnosti zde probíhají hudební akce ( festival STODOLA) , výstavy atd.

Nečekejte však nablýskaný ateliér nebo sterilní učebnu, kde Vás někdo bude učit jako ve škole. Záměrem není učit Vás malovat, fotografovat či vyrábět figurky podle předem připravovaného vzoru a šablony. Přeskočíme i teorii. Začnete v sobě hledat to, na co jste již dávno zapoměli. Přestože jste tužku, štětec nebo kus dřeva drželi naposledy ve školních letech, věřím, že budete překvapeni, až zjistíte co jste schopni sami s výše zmíněnými nástroji vytvořit.

Vytvoříte dílo, které Vám pootevře dveře do Vaší duše a možná ještě dál, protože umění tak jako fantazie nemá hranice a je možné naprosto vše...

Je pro Vás připraveno veškeré potřebné vybavení včetně barev, plátna a dalších pomůcek. Na úvod Vás seznámíme s technikami, které ihned uplatníte ve vlastní tvorbě provázené individuálními konzultacemi. Hlavní inspirací je Vaše mysl a duše.

 

Kurzy Vás provede fotografka a výtvarnice Šárka Janečková >> K malování mě přivedla spolupráce s akademickým malířem Janem Soukupem při přípravě výstavy kombinované techniky fotografie a malby. Okouzlila mne škála technik, kterými jsem mohla obohatit svoji tvorbu a ráda bych se o tyto poznatky podělila. Malování Vás odnese do světa fantazie, o kterém jste neměli možná ani zdání, že v sobě nosíte.

Ukázky tvorby

 

Termíny kurzů:

 

4.8.2012 Slunce kolem i v nás | 8.9.2012 Babí léto | 6.10.2012 Barvy patří nejen podzimu | 3.11.2012 Světlo ve tmě

V ždy mezi 9:00 - 18:00hod

 

Adresa konání: Vysoká 26, okr Mělník

Registraci proveďte prosím pomocí mailu: sarkaT@email.cz nebo na tel.: 7777 0 8888

REFERENCE

Fotoportréty / FOTOBOOK
Akty
Fotografie dětí
Fotografie měst
Makrofotografie
Fotografie květin
Fotografie krajiny
Fotografie zvířat
Volná tvorba
ART GALLERY

Reference
Fotograf

SLOVNÍK POJMŮ
ZAJÍMAVOSTI


BACK2ART

 

 


ODKAZY: